FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD KA - 2001 - EUR 1900 Shitet FORD KA - 2001 - EUR 1900 Shitet FORD KA - 2001 - EUR 1900 Shitet FORD KA - 2001 - EUR 1900 Shitet FORD KA - 2001 - EUR 1900
FORD KA - 2001
EUR 1,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :102000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :125cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Gemi
 • Tel/Cel : 0684550323
 • Email : genti_milo@yahoo.com

FORD KA - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri 125cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 102,000 km te bera
 • Gri
 • 50cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Shes makine Ford KA,1900 euro,ekonomike,sherbime te bera,102.000 km,eshte ne gjendje te mire dhe optimale per cdo prove
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com