FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450 Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450 Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450 Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450 Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450 Shitet AUDI A6 - 2006 - EUR 7450
AUDI A6 - 2006
EUR 7,450
Vendi : Korce
Gjendja :E Perdorur
Km :154000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :10 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : galickolli
 • Tel/Cel : 0674089385
 • Email : rei_gent@yahoo.com

AUDI A6 - 2006

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 2500cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 154,000 km te bera
 • E Zeze
 • 150cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Mjeti i importuar nga gjermania ne gusht 2014, nje perdorues ,dokumentat te paguara deri ne shtator 2016. Ne gjendje perfekte si motorike dhe xhenerike, full historik servis.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com