FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200 Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200 Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200 Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200 Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200 Shitet FIAT CROMA - 2006 - EUR 4200
FIAT CROMA - 2006
EUR 4,200
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :6 lt
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : kleant
 • Tel/Cel : +355684394558
 • Email : blond_guy@live.com

FIAT CROMA - 2006

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Kambio Automatike
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ( e kontrolluar para 15 ditesh ) Full options Me dokumenta te rregullta i kolauduar deri ne dhjetor 2016 Eshte ekonomike 6.5 l per 100 km Kambio automatike . Tavan panoramik ka 3 muaj qe ka ardhur nga jashte . xhama te zinj Ne gjendje perfekte, sherbime te sapokryera E gatshme per cdo lloj prove
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com