FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000 Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000 Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000 Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000 Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000 Shitet FORD GALAXY - 2001 - EUR 3000
FORD GALAXY - 2001
EUR 3,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :270000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : meklian
 • Tel/Cel : 0692503294
 • Email : meklianv@gmail.com

FORD GALAXY - 2001

Opsione

Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 270,000 km te bera
 • Gri
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet ford galaxy viti 2001,letra te prera deri ne dhjetor.Makina eshte ne gjedje te mire motorrike dhe xhenerike,sherbime te kryera,Kit volant i nderruar,rrip faze i nderruar kit.1 sedilje e pershtateshme per femije. 1,9 nafte TDI te kuqe Kondicioner 6 marshe 6+1vende Sedilje me ngrohje. Drita mjegulle para dhe mbrapa Goma 4 stinet 70% Makina ka nevoje vetem per pak sherbime estetike. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel-0692503294 Cmimi i pa diskutueshem 3000€.Mundesi nderrimi me c class 2001 portobagazh
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com