FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2007 - EUR 16800
JEEP GRAND CHEROKEE - 2007
EUR 16,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :87000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :12 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : spencerandada
 • Tel/Cel : 0694030131
 • Email : spencerandada@gmail.com

JEEP GRAND CHEROKEE - 2007

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Cmimi i diskutueshem
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Kompjuter Bordi
ESP
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2007
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 12 lt per 100 km
 • 87,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Pronar i vetem, blere e re ne SHBA. Kambio automatike, motor benzinë me Quadra-Drive II 4x4 paketë off-road. Motor 4.7L V8. Makine me opsione per perdorim ne qytet si dhe terren te veshtire malor apo ranor. Sherbimet e mirembajtjese jane kryer me pjesë origjinale, automjeti ka qenë mbajtur ne garazh. Kilometrazh te ulët. Paketa Limited me kontroll individual per ngrohje te sediljeve, kontroll infrared automatik të klimës, TV me sistemin e DVD me kufje wireless, 6-disk CD / MP3 player, pakete rimorkio, 2 pozicione memorje per sediljen e shoferit, xhama te erret nga fabrika. Ne cmim eshte e perfshire taksa e importit. Automjeti ka targa shqiptare dhe certifikate pronesie.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com