FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200 Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200 Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200 Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200 Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200 Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200
FORD FOCUS C-MAX - 2004
EUR 4,200
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :198000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :7 lt
Ngjyra :Blu e Hapur
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : elviss
 • Tel/Cel : 0682271360
 • Email : elvis_sultafa@yahoo.com

FORD FOCUS C-MAX - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Fenere xenon
mp3
ESP
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Nafte
 • Motorri 1600cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 198,000 km te bera
 • Blu e Hapur
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
SHITET FORD FOKUS C-MAX Viti i prodhimit 07.2004 Motorri 1.6 tdci shume ekonomik , kambio automatike, klima. Mjeti eshte i paisur me sensore parkimi,sensore shiu,sensore dritash navigator me ekran te madh, sedilje me ngrohje, ganxhe mbrapa , te gjitha origjinale te fordit. I targuar dhe me dokumenta te paguara deri ne nentor 2016. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire me sherbime te bera. Shitet per arsye personale. CMIMI 4200 EURO I DISKUTUESHEM. 0682271360
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com