FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300 Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300 Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300 Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300 Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300 Shitet FIAT PUNTO - 2000 - EUR 2300
FIAT PUNTO - 2000
EUR 2,300
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :209162
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Adi
 • Tel/Cel : 0696409033
 • Email : adrian.halilaj81@gmail.com

FIAT PUNTO - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 209,162 km te bera
 • E Kuqe
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes fiat punto 1.9 nafte. Viti 2000. kamje manuale. Konsumi 6 L/KM. Me kondicioner. Ngjyre e kuqy e erret. Dokumenta deri ne janar 2017. Me 5 porta. Xhamat e pare elektrit. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Me kasetofon origjinal 70% goma.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com