FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600 Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600 Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600 Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600 Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600 Shitet VOLKSWAGEN BEETLE - 2000 - EUR 2600
VOLKSWAGEN BEETLE - 2000
EUR 2,600
Vendi : Sarande
Gjendja :E Perdorur
Km :177000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : edi
 • Tel/Cel : 0693293330
 • Email : sakajedi@gmail.com

VOLKSWAGEN BEETLE - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 177,000 km te bera
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
.... Makina eshte e vitit 1999-2000 Volkswagen New Beetle 1.9 nafte ... Shitet Volkswagen Beetle per arsye sepse kerkoj nje makine tjeter familjar. Makina eshte ne gjendje te mire. Motori ne gjendje te shkelqyer Ripi i fazes KIT i sapo nderuar dhe ka afat per 90.000 km. Gomat mjaft te mira me disq alumin. Motori 1.9 nafte. Dritare dhe pasqyra elektrike . Me mbyllje me pult. Kondisioner. Me dokumenta te rregullta deri me Dhjetor 2016. Shume shume ekonomike. Makina harxhon 6.05 l ne 100km Te gjitha filtrat te ndruar.Dokumetat te paguara deri e Dhjetor 2016 Nr kontakti 0693293330 Edi.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com