FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 1996 - EUR 950 Shitet FIAT PUNTO - 1996 - EUR 950 Shitet FIAT PUNTO - 1996 - EUR 950 Shitet FIAT PUNTO - 1996 - EUR 950 Shitet FIAT PUNTO - 1996 - EUR 950
FIAT PUNTO - 1996
EUR 950
Vendi : Kucove
Gjendja :E Perdorur
Km :120113
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Vishnje
Motorri :1100cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Geri
 • Tel/Cel : 0684319134
 • Email : geraldo.mulita@hotmail.de

FIAT PUNTO - 1996

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
ABS
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Benzine
 • Motorri 1100cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 120,113 km te bera
 • Vishnje
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina esht ne gjendje te mir teknike dhe mekanike , i ka letrat te paguara deri ne fund te vitit dhe harxhon 4 litra per 100 km . per me teper me kontaktoni
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com