FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL ZAFIRA - 2006 - EUR 6000 Shitet OPEL ZAFIRA - 2006 - EUR 6000 Shitet OPEL ZAFIRA - 2006 - EUR 6000 Shitet OPEL ZAFIRA - 2006 - EUR 6000 Shitet OPEL ZAFIRA - 2006 - EUR 6000
OPEL ZAFIRA - 2006
EUR 6,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :192000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Leander
 • Tel/Cel : 0672797617
 • Email : gazi.gediz@gmail.com

OPEL ZAFIRA - 2006

Opsione

Dogane e paguar
Sedilje lekure
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Navigator
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 192,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Tirane, shes makine Opel Zafira B (7 vendeshe) Viti 2006, 6.000 Euro Karburanti : Diezel Ngjyra ......: Blu e errët Kamjo ......: Manual Ftohja ......: Kondicioner KM...........: 191000 Opel Zafira B (model 2006), 1.9 CDTI, 7-vendëshe. • Viti i prodhimit: Dhjetor 2005 • Kambio: manuale me 6 marshe • Ngjyra: blu e errët • Karburanti: naftë • Kilometra: 191,000 • Doganë e paguar • Te katerta gomat e reja as 1000 km te bera • Te gjitha sherbimet e kryera, vaji, filtrat, disqet e frenave, ferrota. • Gati per çdo lloji kontrolli nga ana juaj. Blerë në autokoncensionar në Hollandë. Ka hyrë në Shqipëri në Mars 2014 dhe është përdorur vetëm 4 muaj për një kopësht privat. Makina është 7-vendëshe, dhe 2 sediljet e mbrapme palosen tërësisht për të krijuar vend të bollshëm në bagazh. Sediljet janë një kombinim i këndshëm me lëkurë dhe copë. Makina është në gjendje shumë të mirë teknike dhe e mirëmbajtur. • Me ajër të kondicionuar • Me CD/mp3/radio • 6 airbag • Klasa e emisioneve të gazit: Euro 4 • ABS • Xhama elektrike • Boardcomputer • Shumë ekonomike në përdorim • Dokumenta te rregullta • Siguracioni, taksat dhe kontrolli teknik të paguara deri në Prill 2016 Çmimi: 6000 Euro Tel. : 0672797617
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com