FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000 Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000 Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000 Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000 Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000 Shitet BMW X5 - 2007 - EUR 17000
BMW X5 - 2007
EUR 17,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :9 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Jurgen
 • Tel/Cel : 0699184148
 • Email : j.rexhepi91@gmail.com

BMW X5 - 2007

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Dogane e paguar
Alarm
mp3
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2007
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 9 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Ndodhet ne gjermani dhe shitet pa dogane
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com