FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2009 - EUR 14000
LAND ROVER FREELANDER - 2009
EUR 14,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :200000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : eduardgraci
 • Tel/Cel : 0692059400
 • Email : enio.graci@outlook.com

LAND ROVER FREELANDER - 2009

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
4x4
Alarm
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2009
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 200,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike,shume pak e perdorur ne Shqiperi dhe me taksa te paguara deri ne Qershor 2016
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com