FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200 Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200 Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200 Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200 Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200 Shitet FIAT PUNTO - 2002 - EUR 2200
FIAT PUNTO - 2002
EUR 2,200
Vendi : Sarande
Gjendja :E Perdorur
Km :137730
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Blu
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Aurel Korro
 • Tel/Cel : 0694444830
 • Email : korrodetjon@gmail.com

FIAT PUNTO - 2002

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 5 lt per 100 km
 • 137,730 km te bera
 • Blu
 • Kambio Manuale
Pershkrime te tjera
Sarande shitet Fiat Punto viti 2002 makina eshte ne gjendje shume te mire dhe ekonomike
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com