FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290 Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290 Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290 Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290 Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290 Shitet SMART ROADSTER - 2002 - EUR 2290
SMART ROADSTER - 2002
EUR 2,290
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :93000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :3 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :750cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : erjoni
 • Tel/Cel : 0682044307
 • Email : eri11@live.com

SMART ROADSTER - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Klima
Airbag ana pasagjerit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 750cccc
 • 3 lt per 100 km
 • 93,000 km te bera
 • E Kuqe
 • Kambio Automatike
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Kamio automatic-tiptronik abs srs esp xhama pasqyra. elektrike hapje mbyllje qendrore tavan xhami panoramik…Super ekonomik gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, + nje pal goma dimerore dhurate. Me date 30 Tetore i ardhur nga Germany , dogana e paguar. Kush nxiton fiton
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com