FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400 Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400 Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400 Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400 Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400 Shitet RENAULT TWINGO - 2002 - EUR 1400
RENAULT TWINGO - 2002
EUR 1,400
Vendi : Fier
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Jeshile
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : noi.kosova
 • Tel/Cel : 069 91 07 333
 • Email : noi.kosova@outlook.com

RENAULT TWINGO - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Jeshile
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Renault Twingo 1.2 Benzin Viti Prodhimit Dhjetor 2002…Letra te gjitha te paguara deri ne Janar 2016 kondicioner gomat 80% e reja xhama pasqyra elektrike hapje mbyllje qendrore abs srs cd plasyer…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..Ne konsum eshte teper ekonomike… Cmimi—1400 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-069 44 00 305-Viber-WhatsAp Cel-069 91 07 333
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com