FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900 Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900 Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900 Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900 Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900 Shitet HYUNDAI SONATA - 2007 - EUR 10900
HYUNDAI SONATA - 2007
EUR 10,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :83000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : www.autobox.al
 • Tel/Cel : 0000000000
 • Email : ridi@autobox.al

HYUNDAI SONATA - 2007

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Dogane e paguar
4x4
Kondicioner
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2007
 • Benzine
 • Motorri 2500cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 83,000 km te bera
 • Gri
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Hyundai Sonata 2.3 12V benzine. Makina ka kambjo manuale. Disqe Alumini + goma te reja. ABS - ESP. Radio CD - MP3. Xhama & Pasqyra Elektrike. Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni. 2-Celesa,Alarm. Fener Mjegulle. Etj... Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte. Kam motorr 2.3 12V Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM. Ka 83.000 KM afersisht. Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 10.900€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve. Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet. Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli. Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni 00306994867940 & www.autobox.al
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com