FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1750
FIAT PUNTO - 2001
EUR 1,750
Vendi : Pogradec
Gjendja :E Perdorur
Km :139000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : golf 2
 • Tel/Cel : +355693920256
 • Email : benz-07@hotmail.co.uk

FIAT PUNTO - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 139,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Fiat Punto 1.2 benzine 8 valvola,me 4 dyer (teper ekonomik). Timon city (elektronik), kondicioner, xhama elektrik, Air Bag, mbyllje qenderore me pult bashke me nje pult tjeter rezerve, gomat te 4-ta te reja Michelin te blera ne Itali. Sherbimet te gjitha te sapo kryera. Taksa, kolaudim dhe siguracion te paguara.Mund ta kontrolloni bashke me mekanikun tuaj te besuar. E gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte me targa te reja dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Tel. : 0693920256
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com