FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL CORSA - 1997 - EUR 1300
OPEL CORSA - 1997
EUR 1,300
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :20000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Isuf
 • Tel/Cel : 0685949236
 • Email : isuf-i@hotmail.com

OPEL CORSA - 1997

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1997
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 1400cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 20,000 km te bera
 • E Kuqe
 • 50cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet, OPEL CORSA hatchback, 1400 cc, 20000 klm., viti i qarkullimit 1997, ngjyrë e kuqe, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, me GAS, radio-cd service service, kondicioner, 2 airbags, xhama elektrike, timon elktrohidraulik, manuale, TAKSA TE PAGUARA KORRIK 2016... SIGURACION MARS 2016 BENZIN-GAZ GOMAT ne gjenje te mir BATERIA NE GJENDJE TE MIR. DHE ME KRYESORJA Te gjitha sherbimet e bera ne korrit vaj filter benzine,gazi,frena etj. DHE SHUM EKONOMIKE, cmimi 1300 €, tel 0685949236, 0694135912, 09:00 – 24:00
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com