FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1850 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1850 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1850 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1850 Shitet FIAT PUNTO - 2001 - EUR 1850
FIAT PUNTO - 2001
EUR 1,850
Vendi : Pogradec
Gjendja :E Perdorur
Km :135000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : golf 2
 • Tel/Cel : +355693920256
 • Email : benz-07@hotmail.co.uk

FIAT PUNTO - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 135,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Fiat Punto 1.2 benzine 8 valvola,me 4 dyer (teper ekonomik). Timon city (elektronik), kondicioner, xhama elektrik, Air Bag, mbyllje qenderore me pult bashke me nje pult tjeter rezerve, gomat te 4-ta te reja Michelin te blera ne Itali. Sherbimet te gjitha te sapo kryera. Taksa, kolaudim dhe siguracion te paguara.Mund ta kontrolloni bashke me mekanikun tuaj te besuar. E gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte me targa te reja dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Tel. : 0693920256
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com