FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - Leke 2000000
MITSUBISHI PAJERO - 1993
Leke  2,000,000
Vendi : Burrel
Gjendja :E Perdorur
Km :170000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :1 lt
Ngjyra :Jeshile
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Blero
 • Tel/Cel : 0674901854
 • Email : blerim_dobra@hotmail.com

MITSUBISHI PAJERO - 1993

Opsione

Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
mp3
Telekomande
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Alarm
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1993
 • Nafte
 • Motorri 2500cccc
 • 1 lt per 100 km
 • 170,000 km te bera
 • Jeshile
 • Kambio Automatike
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Mitsubishi pajero ne gjendje shume te mire pune , dhe per momentin jane dorzuar targat tek K.SH.A ne diber , makina eshte me shtate sendile , motorr 2.5 turbo diesel , kondicioner , xhama elektrik , sistem 4x4 ne gjendje pune . Cmimi i diskutueshem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com