FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - EUR 0 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - EUR 0 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - EUR 0 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - EUR 0 Shitet MITSUBISHI PAJERO - 1993 - EUR 0
MITSUBISHI PAJERO - 1993
EUR 0
Vendi : Gramsh
Gjendja :E Perdorur
Km :0
Karburanti :Nafte
Kambio :
Konsumi :0 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : facebook.com/AUTO.NJOFTIME.KORCA
 • Tel/Cel : 0682072541
 • Email : info@folkplus.tv

MITSUBISHI PAJERO - 1993

Opsione

Cmimi i diskutueshem
4x4
ABS
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Kamion
 • E Perdorur
 • Viti 1993
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 0 lt per 100 km
 • 0 km te bera
 • E Bardhe
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Kamjon MAN 17-192 Viti 1993, Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe ELBASAN - GRAMSH SHITET KAMJON MAN 4X4 17-192. VINC PALFINGER. VITI 1993. MAKINA KA 1 VIT QE KA ARDHUR NGA GJERMANIA.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE DHE XHENERIKE. PER ME SHUME INFORMACJONE RRETH KAMJONIT KONTAKTONI NE NR E TEL 0682072541
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com