FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000 Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000 Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000 Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000 Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000 Shitet FIAT BRAVO - 2010 - EUR 8000
FIAT BRAVO - 2010
EUR 8,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :47000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Idlir
 • Tel/Cel : 0696034705
 • Email : idlir.themeli@gmail.com

FIAT BRAVO - 2010

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Full Options
Te dhena teknike
 • Sportive
 • E Perdorur
 • Viti 2010
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 47,000 km te bera
 • E Zeze
 • 150cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Marka: Fiat Modeli: Bravo Sport Motorri: 1.4 benzine T-Jet (turbo charged) Fuqia motorrike: 150 kuaj fuqi Kamjo: Manuale (6 marshe) Ngjyra: E zeze Viti: Blere me zero km ne Shkurt 2011 (1 perdorues) Kilometrazhi: ~47,000 km Cmimi: 8,000 Eur Opsione shtese: - Klima dual zone (dalje klima dhe tek sediljet mbrapa); - Paketa sport qe vjen me modelin: disqe alumini 17" (+ mbulesa te ferrotave te kuqe), xhama te erret mbrapa, grila e perparme e kromuar, marmite dyshe sportive, dritare te kromuara, sedilje sportive, pedale metalike sportive (freksion, frena, gaz), buton SPORT; - Fenere Xenon (me auto-larje); - Sensore parkimi para dhe mbrapa; - Paketa e lekures me qepje te kuqe (timon + leva e marshit + frena dore); - Sistem audio me 8 bokse dhe sub-woofer ne bagazh (CD + USB); - Sistem bluetooth, komanda ne timon dhe komanda zanore; - Computer on board; - Cruise control; - Ndihma e nisjes ne malore (hill assist); - Xhama dhe pasqyra elektrike.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com