FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500 Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500 Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500 Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500 Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500 Shitet AUDI A4 - 1997 - EUR 2500
AUDI A4 - 1997
EUR 2,500
Vendi : Gramsh
Gjendja :E Perdorur
Km :230000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Griseld
 • Tel/Cel : 0662606729
 • Email : gisifejzo@live.com

AUDI A4 - 1997

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Kondicioner
Klima
Airbag ana shoferit
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1997
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 230,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Audi a4 viti 1997 2 airbag 2 celsa me pult xhama elektrik pasqyra elektrike ka 230 000km 1.6benzin goma aktive perpara kilometrazhi 260 mp3 CD ... me dogan dhe letra te paguara deri ne dhjetor 2015 Cmimi i diskutushem.. 2500euro .
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com