FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT KANGOO - 2005 - EUR 3500 Shitet RENAULT KANGOO - 2005 - EUR 3500 Shitet RENAULT KANGOO - 2005 - EUR 3500 Shitet RENAULT KANGOO - 2005 - EUR 3500
RENAULT KANGOO - 2005
EUR 3,500
Vendi : Vlore
Gjendja :E Perdorur
Km :141000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Argjend
Motorri :1100cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : gentian
 • Tel/Cel : 0698343476
 • Email : andi1979@hotmail.fr

RENAULT KANGOO - 2005

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Kondicioner
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1100cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 141,000 km te bera
 • Argjend
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
shes renault kango viti 2005.dogane e paguar dhe te gjitha dokumentat te rregullta.Ajo ka vetem 3 muaj qe perdoret ne Shqiperi. ngjyre gri metalizato.makina eshte ne gjendje shume te ri mekanike dhe si karroceri.rripi i motorit dhe pompa e ujit e saponderruar.vaji gjithashtu.konsumimi per 100km eshte 5.4l.- cmimi 3500 euro. per me shume informacione me merrni ne cel-0698343476
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com