FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500 Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500 Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500 Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500 Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500 Shitet FIAT PUNTO - 2003 - EUR 2500
FIAT PUNTO - 2003
EUR 2,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Hapur
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Sandra85
 • Tel/Cel : 0666002785
 • Email : aleksandra.metka@gmail.com

FIAT PUNTO - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Blu e Hapur
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje shume te mire i jane kryer te gjitha sherbimet, ndrrim vaji, nderrim filtrash. dokumentat, taksat dhe kualidimi jane deri ne Nentor 2015. Xhama elektronik , Kondicioner, Turbo Disel.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com