FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL ASTRA - 2000 - EUR 2200 Shitet OPEL ASTRA - 2000 - EUR 2200
OPEL ASTRA - 2000
EUR 2,200
Vendi : Fier
Gjendja :E Perdorur
Km :244000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : saimir123
 • Tel/Cel : 0693772564
 • Email : bay_korg@hotmail.com

OPEL ASTRA - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 244,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Gjendje mire motorike dhe teknike
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com