FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART ROADSTER-COUPE - 2004 - EUR 2800 Shitet SMART ROADSTER-COUPE - 2004 - EUR 2800 Shitet SMART ROADSTER-COUPE - 2004 - EUR 2800 Shitet SMART ROADSTER-COUPE - 2004 - EUR 2800 Shitet SMART ROADSTER-COUPE - 2004 - EUR 2800
SMART ROADSTER-COUPE - 2004
EUR 2,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :110000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :750cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Smartroadster
 • Tel/Cel : 0672068278

SMART ROADSTER-COUPE - 2004

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Sportive
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Benzine
 • Motorri 750cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 110,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Mund te behet kabriole per ne vere. Sportiv dhe njekohesisht shume ekonomik. Motori 700cc. Impianti zeri shume i mire. Me targa, dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara. Shitet per arsye jetese jashte vendit. Cmimi 2800 euro.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com