FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL ASTRA - 2006 - EUR 4200
OPEL ASTRA - 2006
EUR 4,200
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :115000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : andi
 • Tel/Cel : 0699398697
 • Email : Armando.pecaj@gmail.com

OPEL ASTRA - 2006

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 115,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
makina është në gjëndje te mirë. me dogane te paguar. me servis te bere dhe goma ne gjendje te mir. makina eshte 1.4 benz me 90 kw ka 115000 km eshte shum ekonomike ( 4.6 -5.9 liter/km ). xhama te zi ( riveshur te shkruar ne librez). makina gjindet ne shkoder. cmimi eshte 4000 euro. n: 0699398697
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com