FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200 Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200 Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200 Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200 Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200 Shitet OPEL CORSA - 1996 - EUR 1200
OPEL CORSA - 1996
EUR 1,200
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :220000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : gentian
 • Tel/Cel : 0693588960
 • Email : gentihasa@live.com

OPEL CORSA - 1996

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
CD
Telekomande
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 220,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
opel corsa 1.2 viti 1996 dyer 3 ngjyra e zeze perla me letra te paguara deri ne gusht te 2015 esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com