FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499 Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499 Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499 Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499 Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499 Shitet RENAULT SCENIC - 2003 - EUR 3499
RENAULT SCENIC - 2003
EUR 3,499
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :209700
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Fati 84
 • Tel/Cel : 0692399270
 • Email : mirizejnati@gmail.com

RENAULT SCENIC - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 209,700 km te bera
 • Kambio Manuale
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Renault Megane Scenic, 1.9 Nafte, Viti 2003. Ndezje / fikje me buton ose me karte (cop 2), frena automatike, Klima, ABS, Airbag, 4 xhama elektrike, buton per bllokim dyersh, disqe alumini, kasetofon origjinal me CD me komanda ne timon, mbyllje qendrore, Cruise Control (Rregullator shpejtesie), sensor dritash dhe shiu, perde origjinale mbrapa, kompjuter bordi etj. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Me sherbime te kryera (pjese xhenerike te nderruara, vaj/filtra, rripat e fazes dhe dinamos te nderruar, bateri e re, etj...) E ardhur ne Shqiperi ne Prill 2014, me dogane te paguar, siguracion dhe taksa te paguara deri ne Maj 2015. Cmimi 3499 Euro (Pak i diskutueshem).
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com