FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2000 - EUR 3700 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2000 - EUR 3700 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2000 - EUR 3700 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2000 - EUR 3700 Shitet LAND ROVER FREELANDER - 2000 - EUR 3700
LAND ROVER FREELANDER - 2000
EUR 3,700
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :173000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Lidjon
 • Tel/Cel : 0673848460
 • Email : lidjo_1992@hotmail.com

LAND ROVER FREELANDER - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 173,000 km te bera
 • E Bardhe
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes land rover 2.0 nafte, E sapo ardhur me dogane dhe siguracion te paguar. makine shume e paster goma te reja. te gjitha sherbimet e bera. me baxha xhami. Makina eshte e gatshme per cfaredolloj prove cmimi 3700 euro i diskutueshem Tel. : 0685648928 Cel. : 0673848460
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com