FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI I30 - 0 - EUR 7000 Shitet HYUNDAI I30 - 0 - EUR 7000 Shitet HYUNDAI I30 - 0 - EUR 7000 Shitet HYUNDAI I30 - 0 - EUR 7000 Shitet HYUNDAI I30 - 0 - EUR 7000
HYUNDAI I30 - 0
EUR 7,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :60000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :5 lt
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : skallmi
 • Tel/Cel : 0694885612
 • Email : skllami@ymail.com

HYUNDAI I30 - 0

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Kompjuter Bordi
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 0
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 5 lt per 100 km
 • 60,000 km te bera
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Okazion Shes Hyundai i30 e 2011 Diezel,automatike ne gjendje shume te mire. Makina eshte e pajisur me dokumentacion te rreullt. Ka vetem 63.000 KM dhe eshte perdorur vetem nga nje femer thuajse vetem brenda ne Tirane dhe eshte ne gjendje perfekte! Cmimi Euro! Per me shume informacione kontaktoni ne 0682060642. Flm
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com