FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI MATRIX - 2001 - EUR 2000
HYUNDAI MATRIX - 2001
EUR 2,000
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :13000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : markel
 • Tel/Cel : 0674345352
 • Email : keli-shijak_@hotmail.com

HYUNDAI MATRIX - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 13,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 6 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
jane te paguara te gjitha detyrimet doganore dhe taksat vjetore dhe siguracioni per nje vit
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com