FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI I20 - 2009 - EUR 5200 Shitet HYUNDAI I20 - 2009 - EUR 5200 Shitet HYUNDAI I20 - 2009 - EUR 5200 Shitet HYUNDAI I20 - 2009 - EUR 5200 Shitet HYUNDAI I20 - 2009 - EUR 5200
HYUNDAI I20 - 2009
EUR 5,200
Vendi : Vlore
Gjendja :E Perdorur
Km :50200
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Blu
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : albano123
 • Tel/Cel : 0698528572
 • Email : albano111@hotmail.gr

HYUNDAI I20 - 2009

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
ESP
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Fenere xenon
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2009
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 50,200 km te bera
 • Blu
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje perfekte. eshte ekonomike, gomat jan te reja,serviset te gjitha dhe me vetem 50200 km. shitet per arsye largimi nga shqiprija !!!
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com