FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300 Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300 Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300 Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300 Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300 Shitet JEEP CHEROKEE - 2003 - EUR 6300
JEEP CHEROKEE - 2003
EUR 6,300
Vendi : Gjirokaster
Gjendja :E Perdorur
Km :132000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : kolonjegjr
 • Tel/Cel : 0697844586
 • Email : mandigjr@live.com

JEEP CHEROKEE - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Sedilje te ngrohura
Navigator
Kompjuter Bordi
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine
 • Motorri 2500cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 132,000 km te bera
 • E Zeze
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
JEEP-CHEROKEE,4x4,,2500cc MAKINA NDODHET NE GJIROKASTER NE LEVIZJE ,,ESHTE ZHDOGANUAR DHE ESHTE NE TARGA TE RA AA,, ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE DATEN 6JANAR 2015 ,, MAKINA KA ARDH NGA GREQIA NE JANAR TE 2014,, ,,MAKINA SHITET SE DO IKI JASHT SHTETIT
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com