FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2003 - EUR 3700 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2003 - EUR 3700 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2003 - EUR 3700 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2003 - EUR 3700
JEEP GRAND CHEROKEE - 2003
EUR 3,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :1700000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :13 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2700cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Alban
 • Tel/Cel : 0697625480
 • Email : be26@hotmail.co.uk

JEEP GRAND CHEROKEE - 2003

Opsione

Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 2700cccc
 • 13 lt per 100 km
 • 1,700,000 km te bera
 • E Zeze
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD,motor dhe kamje benzi ,sedilje lekure dhe elektrike,sedilje me memorje dhe me ngrohje ,pasqyra elektrike, mbyllje qendrore, sensor parkimi mbrapa drita mjegulle, klima 2 zonesh, , xhama elektrik, kompjuter bordi, ABS, Airbag, 4x4,kontroll diferenciali , Radio Cd, Pilot . disqe aulumini.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com