FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650 Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650 Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650 Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650 Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650 Shitet MITSUBISHI COLT - 1996 - EUR 650
MITSUBISHI COLT - 1996
EUR 650
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :203165
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :1100cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : briken gjonaj
 • Tel/Cel : 0688204773
 • Email : briken_gjonaj@yahoo.com

MITSUBISHI COLT - 1996

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje lekure
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Benzine
 • Motorri 1100cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 203,165 km te bera
 • Blu e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
shitet dhe me pjese kembimi
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com