FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI LANTRA - 1997 - EUR 1200 Shitet HYUNDAI LANTRA - 1997 - EUR 1200 Shitet HYUNDAI LANTRA - 1997 - EUR 1200 Shitet HYUNDAI LANTRA - 1997 - EUR 1200
HYUNDAI LANTRA - 1997
EUR 1,200
Vendi : Erseke
Gjendja :E Perdorur
Km :150000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : ermal
 • Tel/Cel : 0696362193
 • Email : ermalr@hotmail.com

HYUNDAI LANTRA - 1997

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1997
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 150,000 km te bera
 • E Bardhe
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
ne kete perfshien dhe pjese te tjera per makinen si :4 goma rezerve me disqe motorino dinamo pompe uji radiator testate makina shitet per arsye emigrimi si edhe shume pjese te tjera.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com