FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW  X5 - 2002 - EUR 10100 Shitet BMW  X5 - 2002 - EUR 10100 Shitet BMW  X5 - 2002 - EUR 10100 Shitet BMW  X5 - 2002 - EUR 10100 Shitet BMW  X5 - 2002 - EUR 10100
BMW X5 - 2002
EUR 10,100
Vendi : Korce
Gjendja :E Perdorur
Km :152000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :9 lt
Ngjyra :Jeshile e Erret
Motorri :3000cccc

Shitesi:
  • Emri i shitesit : Devisi
  • Tel/Cel : 0697590976
  • Email : devisosmani@yahoo.com

BMW X5 - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje te ngrohura
mp3
Sensor Drite/Shiu
Te dhena teknike
  • E Perdorur
  • Viti 2002
  • Nafte
  • Motorri 3000cccc
  • 9 lt per 100 km
  • 152,000 km te bera
  • Jeshile e Erret
  • 300cv (kuaj fuqi)
  • Kambio Automatike+Tiptronik
  • 5 vende
  • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes BMW X5 3.0d, SPORT PACKET. Makina eshte me dokumenta te rregullta te paguara deri ne Qershor 2014. Makina perdoret si makine e dyte dhe parkohet ne ambjent te mbyllur. FULL EXTRA: 4X4, ABS, ESD, ASR, ALARM MOBILAIZER(2 CELSA) NAVIGATOR, CD,TV ,DVD, BAGAZHIER 6 CD DISQE ALUMINI 19' (sportive) me goma MISHELIN DISQE ALUMINI 17' (me goma DIMERORE te reja) SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE SPORTIVE ME DEMBEL PER KEMBET SHKALLE ALUMINI ORIGJINALE BMW X5 XHAMA ELEKTRIKE (xhamat prapa te eret origjinale), BAXHO XHAMI 12 AIRBAG (PARA DHE PRAPA) SENSORE PARKIMI ORIGJINALE AUTO PILOT, SOBE NGROHJE FENERE XENON DHE MJEGULLE AMORTIZATORE DHE JASTEKE AJRI PRAPA PER NJE KOMFORT MAKSIMAL UDHETIMI Cmimi 10.100 euro i diskutueshem 0697590976 0672051340
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com