OPEL ASTRA - 1999
EUR 2,300
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :290000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri e Hapur
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : anonimus
 • Tel/Cel : 0674018996
 • Email : mandi61_22@yahoo.com

OPEL ASTRA - 1999

Opsione

Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1999
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 290,000 km te bera
 • Gri e Hapur
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Opel Astra 1999 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Ngjyre gri metalizato, 4 airbag, kondicioner, ABS, sedilje e shoferit me ngritje ne lartesi, timon hidraulik dhe nderrim lartesie, mbeshtetese krahu perpara dhe mrapa, antifurt, disqe alumini, xhamat e pare elektrik, pasqyra elektrike
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com