FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2001 - EUR 8500 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2001 - EUR 8500 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2001 - EUR 8500 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2001 - EUR 8500 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2001 - EUR 8500
MITSUBISHI SHOGUN - 2001
EUR 8,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :9 lt
Ngjyra :Gri e Hapur
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : bledar087
 • Tel/Cel : 0692402213
 • Email : bledar087@hotmail.com

MITSUBISHI SHOGUN - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 9 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Gri e Hapur
 • 250cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
shes makinen Mitsubish Shogun Did viti 2002 me dogan dhe letra me targa Tr-T me 4airbag me ESP. me xhama elektrik me hapje nga siper ABS me dvd me cd me navigator me kondicioner clima mbyllje qendrore me pult, fener per mjegull me disqe alumini numer 20inch me sendile mishine ngjyre e zeze me levizje dhe me ngrohje cmimi 8.500 euro i diskutueshem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com