FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI L200 - 2003 - EUR 7500 Shitet MITSUBISHI L200 - 2003 - EUR 7500
MITSUBISHI L200 - 2003
EUR 7,500
Vendi : Vlore
Gjendja :E Perdorur
Km :110000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :10 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : ari xhakaj
 • Tel/Cel : 0695718441
 • Email : albaniko@hotmail.it

MITSUBISHI L200 - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 2500cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 110,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
makina eshte ne gjendje te mire dhe shitet per arsye mosperdorimi.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com