FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 2800 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 2800 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 2800 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 2800 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 2800
SMART FORTWO - 2003
EUR 2,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :83111
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : talo_al
 • Tel/Cel : 0695151266
 • Email : talo_1987@hotmail.com

SMART FORTWO - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
ESP
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 83,111 km te bera
 • Blu e Erret
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 2 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Karburanti: Benzin Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima KM.........: 83110 SHES SMART PASSION FULL OPTION OPSIONET: -Smart Passion 2003 -0.6 BENZIN ( Super ekonomik ) -KAMJO AUTOMATIKE/TRIPTRONIK -TAVAN PANORAMIK XHAMI TE ZI -KM:83.000 (Km origjinale) -XHAMA ELEKTRIK -MBYLLJE QENDRORE ME PULT (2celesa me pult) -AIRBAG -KASETOFON ME CD ORIGJINAL -KONDICIONER KLIMA Siguracion, Kolaudim + taksa deri me 25/03/2014 Targa te reja AA 787 GF Vaj dhe te gjithe filtrat e sapo nderuara.. Cel. : 069 51 51 266
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com