CHEVROLET AVALANCHE - 2004
EUR 25,000
Vendi : Lezhe
Gjendja :E Perdorur
Km :60000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :20 lt
Ngjyra :Jeshile e Erret
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : kujtimpreci
 • Tel/Cel : 0685716130
 • Email : kujtimpreci@hotmail.com

CHEVROLET AVALANCHE - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 20 lt per 100 km
 • 60,000 km te bera
 • Jeshile e Erret
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
shitet chevrolet avalanche eshte nje makine e mire ka sendile lekur ka motorr 5500 ,eshte 295 kubiksh me dogan 25 mije euro pa dogan 20 mije euro ka dhe disqe te mira dhe te bukura eshte nje makine shume e mire ....flm per mirkuptimin.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com