FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2001 - EUR 5000 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2001 - EUR 5000 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2001 - EUR 5000 Shitet JEEP GRAND CHEROKEE - 2001 - EUR 5000
JEEP GRAND CHEROKEE - 2001
EUR 5,000
Vendi : Pogradec
Gjendja :E Perdorur
Km :227000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :810 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : PiroNaslazi
 • Tel/Cel : 0695836658
 • Email : djtoxic7@gmail.com

JEEP GRAND CHEROKEE - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 810 lt per 100 km
 • 227,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
OKAZION! Fuoristradë Jeep Grand Cherokee 4x4 me motorr 5 cilindërsh, 3100 kubik me naftë dhe Turbo Diesel. Makina është e mirëmbajtur, në gjendje të shkëlqyer pune dhe me dokumenta të rregullta. Ngjyrë të zezë të shndritshmë, dhe xhama të zinj. Me extra nga fabrika si: ABS dhe ESP, airbag për shoferin dhe pasagjerin, kambio automatike, sedile lëkure me ngrohje, kontroll mbi timon, xhama elektrikë, kontroll mbi krahët e dyerve, disqe alumini, pasqyra elektrike etj. Makina vjen nga Gjermania. Çmimi 5000 Euro, i diskutueshëm.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com