FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2003 - EUR 7000 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2003 - EUR 7000 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2003 - EUR 7000 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2003 - EUR 7000 Shitet MITSUBISHI SHOGUN - 2003 - EUR 7000
MITSUBISHI SHOGUN - 2003
EUR 7,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :120000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :10 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :300cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Tseferi
 • Tel/Cel : 0662063055
 • Email : Turi-seferi@hotmail.com

MITSUBISHI SHOGUN - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
ABS
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Fenere xenon
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 300cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 120,000 km te bera
 • E Bardhe
 • Kambio Automatike
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Makina ne gjendje shume te mire . Me letra angleze dhe timon angle.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com