FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SKODA FABIA - 2009 - EUR 6000 Shitet SKODA FABIA - 2009 - EUR 6000 Shitet SKODA FABIA - 2009 - EUR 6000 Shitet SKODA FABIA - 2009 - EUR 6000 Shitet SKODA FABIA - 2009 - EUR 6000
SKODA FABIA - 2009
EUR 6,000
Vendi : Lezhe
Gjendja :E Perdorur
Km :50000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : glenis
 • Tel/Cel : 0685667386
 • Email : glenigjini@Yahoo.com

SKODA FABIA - 2009

Opsione

Xhama elektrike
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
ABS
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2009
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 50,000 km te bera
 • Gri
 • 50cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Makina gjendet ne Belgjike per momentin dhe vjen kete muaj ne Shqiperi.Ka 50000 km te bera vetem ne Belgjike,para 1 jave i eshte bere full service. Opsionet:Xhama elektrike perpara Airbag nga ana shoferit dhe pasagjerit perpara ABS Radio cd Motorri 1.2 Benzine Ngrohje dhe ftohje (ftohja deri ne 20 grade)
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com