FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORFOUR - 2004 - EUR 4300 Shitet SMART FORFOUR - 2004 - EUR 4300 Shitet SMART FORFOUR - 2004 - EUR 4300 Shitet SMART FORFOUR - 2004 - EUR 4300 Shitet SMART FORFOUR - 2004 - EUR 4300
SMART FORFOUR - 2004
EUR 4,300
Vendi : Polican
Gjendja :E Re
Km :110000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Shume Ngjyreshe
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : oligert gjata
 • Tel/Cel : 0666550150
 • Email : gerti.gjata@yahoo.com

SMART FORFOUR - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Fenere xenon
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Re
 • Viti 2004
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 110,000 km te bera
 • Shume Ngjyreshe
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina esht ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia pa dogan. vaj filtra te sapo ndrruar, ngjyra gri dhe e zez metalixato, me disqe origjinale te smartit.me baxha.me xhama 2 elektrik 2 manual.me kondicioner klima. me motor 1100 benzin.ne gjendje perfekte pune,
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com