FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SEAT IBIZA - 2001 - EUR 2300 Shitet SEAT IBIZA - 2001 - EUR 2300 Shitet SEAT IBIZA - 2001 - EUR 2300 Shitet SEAT IBIZA - 2001 - EUR 2300 Shitet SEAT IBIZA - 2001 - EUR 2300
SEAT IBIZA - 2001
EUR 2,300
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Bledi666
 • Tel/Cel : 0697778512
 • Email : bledarkerniqi@hotmail.com

SEAT IBIZA - 2001

Opsione

Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet dhe nderrohet me makin me 4 dyer
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com