HYUNDAI ELANTRA - 2001
EUR 2,300
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :215000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Hapur
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : benardarapi@hotmail.com
 • Tel/Cel : 0686358088
 • Email : benardarapi@hotmail.com

HYUNDAI ELANTRA - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Alarm
Klima
Fenere xenon
CD
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 215,000 km te bera
 • Blu e Hapur
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
makina eshte ne gjendje shum te mir me nje qmim shum te arsyshem dhe me letra per nje vit
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com